Brązowe i białe plamy na przedramionach a zmiany wątrobowe

mam na przedramieniach brazowe plamy i biale plamki wielkosci ok4mm.nieregularne,czym to mozna leczyc?......pytalam kiedys lekarza czy to sa zmiany watrobowe on powiedzial ,ze tak.....i nic wiecej mi nie pomogl......stosowalam diete oczyszczajaca,lekkostrawna,nie jem miesa ani mleka..brozowe plamki troche zginally,ale biale pozostaja nadal...prosze bardzo o pomoc.

Witam serdecznie. Przyjmowanie niektórych leków (między innymi środków moczopędnych, tetracykliny, leków na cukrzycę i wysokie ciśnienie krwi) czyni skórę bardziej wrażliwą na słońce, a w efekcie bardziej podatną na tworzenie się plam.Przebarwienia skóry można usunąć na wiele różnych sposobów. Bardzo popularne są zabiegi domowe, na przykład:

poprzez smarowanie skóry sokiem z cytryny dwa razy dziennie,
nakładanie maseczki wykonanej z miodu oraz jogurtu,
usuwanie zmian przy pomocy aloesu, który przyspiesza złuszczanie się naskórka i odkrywa nowe warstwy skóry,
pomocna może być mikrodermabrazja wykonana w domu lub peeling chemiczny.
Bardzo dobre efekty daje również systematyczne używanie zaawansowanych preparatów na przebarwienia posłoneczne, które dzięki zaawansowanemu składowi wyrównują koloryt skóry oraz usuwają przebarwienia.