Brązowe plamienia a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, w styczniu kochałam się z chłopakiem (stosunek przerywany) nie miałam wtedy dni płodnych później dostałam normalny okres. Potem miałam zapalenie dróg moczowych które wyleczyłam . Wczoraj dostałam brązowych plamień. Czy mogę być w ciąży? Zrobiłam 2 testy i wyszły negatywne . Dodam że ostatnio dużo się stresowałam .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonane testy ciążowe z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zajmie się diagnostyką przyczyny dolegliwości.