Brązowe plamienie - czy to objaw ciąży?

Niecałe 3 dni temu kochałam się z chłopakiem, mieliśmy prezerwatywę, nie doszło do wytrysku, prezerwatywa nie była pęknięta ani się nie zsunęła. Mimo to zauważyłam dziwne brązowe plamienie od wczoraj. Dodam też, że okresu powinnam dostać 26 lutego, a akurat w ten dzień kochałam się z chłopakiem, ponieważ okres się nie pojawił.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,
z podanego przez Panią opisu wynika, że prawdopodobieństwo, iż jest Pani w ciąży, jest bliskie zeru (nie napiszę, że wynosi zero tylko ze względu na to, że w biologii i medycynie zwrot "na pewno" nie istnieje).