Brązowe plamienia a tabletki Naraya plus

Witam stosuje naraya plus od pół roku przy 6 opakowaniu w połowie zażywania tabletek brązowe plemienia trwa już 3 dzień. Z partnerem wspołzyjemy ale z prezerwatywa nigdy nie kończył we mnie to jakiś skutek uboczny ?

Dzień dobry, plamienia śródcykliczne podczas stosowania antykoncepcji doustnej mogą wystąpić. Jeżeli coś Panią niepokoi lub sytuacja się powtarza, proszę zgłosić się do ginekologa.