Plamienie podczas stosowania tabletek Naraya Plus

Witam! Jestem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych Naraya Plus. Brałam je już wcześniej, jednak odstawiłam ostatnio na miesiąc. Jest to moje pierwsze opakowanie po przerwie i zażywam od wczoraj placebo. Również wczoraj pojawiło się brązowe plamienie, bardzo nieznaczne. Dziś plamienie się nasiliło i przypomina ono okres. Czy powinnam mieć jakieś obawy, czy są to skutki uboczne tabletek?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.