Brak krwawienia podczas stosowania tabletek Naraya Plus

Biore 1 opaakowanie tabletek Naraya Plus. Dzisiaj wzielam 3 biała tabletkę , ale miesiączki nie ma. Jedynie od wczoraj pojawiło się plamienie. Brałam o stałej porze, nie było możliwości obniżenia skutecznosciJeśli nie dostanę miesiączki to po prostu rozpocząć kolejne opakowanie ? Czy wtedy pojawi się miesiączka, nawet podczas różowych ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, krwawienie z odstawienia wystąpi, jeśli nie w ciagu tygodniowej przerwy, to być może z początkiem kolejnego opakowania. Po przerwie prosze rozpocząć kolejne opakowanie. Pozdrawiam