Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Naraya Plus

Zaczęłam po raz pierwszy zażywać tabletki antykoncepcyjne. Przyjmuje je zgodnie z ulotką, codziennie o tej samej porze. Dodam, że są to tabletki Naraya Plus czyli 28 a nie 21. Przyjęłam pierwszą tabletkę dokładnie pierwszego dnia miesiączki(26.12), po niej krwawienie przez dwa dni(gdzie zawsze miałam bardzo obfite) jakby było mniejsze(tak jak przy 4 dniu). Dzisiaj mija 5 dzień zażywania tabletek, a moja miesiączka od 2 dni jest bardzo obfita(tak jakbym dopiero co dostała). Czy tak powinno być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przy rozpoczynaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą występować dodatkowe plamienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.