Brązowe plamienia przed i pod koniec miesiączki

Witam, Na 2 dnia przed miesiączką zauważam bardzo niewielkie brązowe plamienia. Często takie też plamienia kończą miesiączkę. Cykle mam regularne co 28 dni. Czy jest objaw jakiś nieprawidłowości?

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Plamienia bezpośrednio przed jak i po miesiączce towarzyszą bardzo wielu kobietom. Proszę jednak pamiętać o rutynowych wizytach u ginekologa i okresowym wykonywaniu cytologii.