Nieregularne miesiączki i brązowe plamienia

Mam regularne miesiączki, co 28 dni. Zawsze miesiaczka trwała 5 dni, ale w tym miesiacu i poprzednim trwała 7 z czego 5 dni "normalnie" a pozostałe 2 dni to były takie brazowe lekkie plamienia. Troche sie zaniepokoiłam. Czy powinnam udac sie do ginekologa? mam 20 lat i nie biore tabletek anty.

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Tego rodzaju plamienia zarówno bezpośrednio przed jak i po miesiączce mogą być uznane za fizjologiczne.