Brązowe plamienia przed okresem, ból w brzuchu i brak miesiączki. Co to może oznaczać?

Witam:)
Mam problem, kilka dni przed okresem, mniej więcej 3-5 dni, miałam brązowe plamienie, bolał mnie brzuch, jakbym miała dostać okres, mija 8 dzień od daty spodziewanej miesiączki, a jej dalej nie ma. Objawy okresowe minęły. Co to może oznaczać?
Dodam jeszcze, że od kilku miesięcy okres przychodzi 11-13 dni po terminie.
Proszę o pomoc

Witam serdecznie!
Jeżeli dobrze rozumiem, każdy Twój następny cykl jest dłuższy o 11-13 dni od poprzedniego.
Nieregularne cykle i plamienia mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych, takich jak hiperprolaktynemia, zespół policystycznych jajników, niedoczynność tarczycy.
Dla postawienia ostatecznej diagnozy niezbędna jest wizyta u ginekologa, który dokładnie Cię zbada i wykona wszystkie niezbędne badania.
Pozdrawiam.