Czy moje plamienia po okresie są normalne?

Witam, mam pewien problem, 26 czerwca tego roku poroniłam drugą ciążę, pierwszy okres po poronieniu dostałam po ok 5 tygodniach, trwał dłużej niż zazwyczaj (zwykłe trwają 4 dni), następny dostałam tydzień po terminie, trwał ok7 dni i w ostatni dzień dostałam brązowego plamienia które trwało ok 3 dni, ostatni okres dostałam w terminie, trwał 4 dni lecz znów pojawiło się brązowe plamienie na następny dzień, a ok 10 dni przed okresem kłuł mnie jajnik, po pierwszym poronieniu nic takiego się nie działo tylko wszystko od razu się uregulowało, dodam że obie ciążę zostały poronione w tym samym tygodniu ciąży, co może być przyczyną tych plamień ? czy może być to niski progesteron ? Dodam że w ciąży nie miałam robionych badań na progesteron ani po pierwszym poronieniu nie dostałam żadnych leków dopiero kilka dni przed poronieniem mimo że zdaniem lekarza nie były potrzebne, ale moim zdaniem ciąża przestała się rozwijać przez zbyt niski progesteron, chciałabym dość szybko zajść w ciążę ale nie wiem czy te plamienia po okresie są normalne, czy powinnam zrobić badania. Dziękuję za odpowiedź

Witaminy w ciąży

Niski progesteron może być jak najbardziej przyczyną plamień, trzeba zrobić badanie progesteronu w II połowie cyklu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.