Czy spóźniający się okres i plamienie może być oznaką ciąży?

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Otóż odbyłam stosunek z moim partnerem 2 i 3 maja to był 7 i 8 dzień cyklu, zaraz po okresie. W oba te dni kochaliśmy się krótką chwile bez prezerwatywy. Później w prezerwatywie dochodziło do pełnego stosunku. 24 maja dostałam okres w spodziewanym terminie. (Cykl 28 dniowy) a moje cykle trwają 28 do 32 dni. Kolejno 12 czerwca czyli w 20 dniu dostałam dziwnego plamienia, dość gęstego i brązowego, jakby śluz z domieszką brunatnej krwi i trwało ono około 4 dni. Teraz jestem w 36 dc a okres nie wystąpił.. to plamienie podejrzewam jako plamienie owulacyjne i owulacja mogła się przesunąć jednak pierwszy raz mi się tak zdarzyło..co to wszystko może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Prooonuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa