Brązowe plamienia w 9. tygodniu ciąży u 27-latki

witam jestem w ok 9 tyg ciazy wczoraj pojawily sie u mnie brazowe plamienia odrazu pojechalam na pogotowie zdadali mnie mocz krew uciskano brzuch by upewnic sie czy nie mam boli nic konkretnego mi nie powiedzieli dodam ze mieszkam w Anglii .nadal plamie choc nie tak jak wczoraj plamienia widoczne sa tylko podczas podcieracia sie po wizycie w tolaecie czy to cos groznego usg mam na jutro pytam bo poprostu odchodze od zmyslow...

Trudno powiedzieć co się może dziać bez badania bezpośredniego ginekologicznego. Radziłbym z tym problemem udać się bezpośrednio do ginekologa. Takie plamienia z dróg rodnych w czasie ciąży może świadczyć o zagrażającym poronieniu.