Co oznacza brązowe plamienie po poronieniu?

Witam 25lutego poroniłam 3 marca przestałam krwawic i plamic wspolzylam normalnie po zakonczeniu plamien do 28 kwietnia zobaczylam na papierze plamienie brazowe teraz mamy juz ponad 2 tyg a ja plamie tylko brazowym ale jak podcieram bo na bieliznie nie ma co to moze byc

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u ginekologa, który Panią zbada i postawi diagnozę, a następnie zaleci leczenie. Pozdrawiam!