Co oznacza brązowe plamienie w początkowej fazie ciąży?

Dzien dobry. Chcialam sie zapytac co robic bo nie mam pojecia. Prawdopodobnie jestem w 5 tc. Ostatni okres mialam 2 lutego. Piec testow wyszlo pozytywnie. Wczoraj wieczorem pokapalo mi kilka kropel krwi przez chwile bolal mnie brzuch ale przeszlo. Godzine temu przy podcieraniu zauwazylam na papierze brazowe plamienie. Ale nie duze. Juz go nie ma. Brzuch mnie nie bolal. Mialam stwierdzona nadzerke. Czy to moze byc poronienie? Czy powinnam zglosic sie do szpitala? Czy poczekac do poniedzialku i zglosic na wizyte.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa może się Pani zgłosić Się do lekarza izby przyjęć szpitala ginekologicznego