Co oznaczają brązowe plamienia u 27-latki?

Witam mam 27 lat od 8 dni mam brazowe plamienia. Poczatkowo byly geste ciemno.brazowe pozniej zauwazylam w nich domieszke jasno rozowej krwi po czym znowu sa brazowe. Mialam badane hormony lsh prolaktyne.. I niby ok tylko tsh wyszlo 4,120 jestem umowiona do endokrynologa na czerwca. Dodam ze 5 mies temu odstawilam tabletki daylette. Po odstawieniu okres byl nieregularny I bardziej skapy ale byl. A teraz to plamienie tyle dni?? O czym moze swiatczyc?? W ciazy nie jestem. Mialam hcg z krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne usg przezpochwowe . Proponuje udac się do lekarza ginekologa