Brązowe plamienie a ryzyko wystąpienia ciąży

miesiaczke mialam 17-02-2015 miesiaczkuje 28-30dni kochalismy sie w dni plodne 2-dni przed miesiaczka pamilam na brozowo co to takiego moge byc w ciazy, a przed plamieniem bolal mnie brzuch 3-dni z prawej stronie

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy. Bez przeprowadzenia badania ginekologiczneog nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie o przyczynę brązowego plamienia.