Brązowe plamienie i ból podczas stosunku po stosowaniu zastrzyków Depo-Provera

witam serdecznie borykam sie z problemem takim iz biore od 2 lat zastrzyk depoprovera bo karmilam dziecko teraz chce juz go odstawic.kilka dni jeszcze i przestane brac bo juz konczy swoje dzialanie i chce przejsc na tabletki .od tygodnia mam plamienia skape niczym miesiaczka niekiedy koloru brazowego z domieszkami drobniusich niteczek skrzepow co moze byc przyczyna takich objaawow dodam ze partnera boli podczas stosunku ze niby gdzies sie ociera i penis puchnie..a mnie szczypie dzikuje za pomoc

W trakcie stosowania tego rodzaju antykoncepcji mogą pojawiać się nieregularne plamienia.Proponuję wizytę u ginekologa po zakończeniu działania leku. Pieczenie i szczypanie to prawdopodobnie objawy infekcji w pochwie- ginekolog zapewne zaleci leczenie.