Brązowe plamienie oraz skrzepy - czy jestem w ciąży?

30.10.2010r skończył mi się okres, 25.11.2010r zauważyłam na bieliźnie brązową lekką plamę, a dzień po miałam już ciemnobrązowe plamienie, a zaś potem zaczęła mi lecieć krew. W ten sam dzień wraz z moczem przy załatwianiu się wypłynęły ze mnie tak zwane takie ciągle skrzepy, jeżeli można to tak nazwać. Strasznie mnie boli brzuch, raz mocniej, a raz słabiej. sama nie wiem co to może oznaczać? Od jakiegoś 1roku staramy się z chłopakiem o dziecko. Bolą mnie także przy dotyku piersi. Chciałabym się dowiedzieć, czy to możliwe jest, że w końcu nam się z chłopakiem udało i jednak okaże się, że będziemy mieli dzidziusia.
Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,

Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki.
Trudno określić czy objawy, o których Pani pisze mają związek z ciążą. Czy może są to jedynie symptomy miesiączki.
Aby się upewnić należy wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam