Czego wynikiem jest brązowe plamienie w ciąży?
Witam.
Jestem w 35 tc wczoraj trochę przygotowywałam się na przyjście maluszka na świat sprzątając. Dziś rano zauważyłam na bieliźnie brązową plamę. Czym może to być spowodowane, czy jest to coś poważnego?
Proszę o szybką odpowiedź, gdyż się martwię.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witamy serdecznie.
Każde plamienie w ciąży powinno wzbudzić zainteresowanie. Nie musi oznaczać niczego złego, lecz konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę. Plamienia w ciąży mogą być spowodowane przesunięciem łożyska, krwiakami a także nadżerką, która nie jest związana bezpośrednio z ciążą.