Czy na pewno dostałam miesiączkę, czy są to krwawienia po zapłodnieniu i jestem w ciąży?

Witam!
Od jakiegoś tygodnia bardzo boli mnie brzuch, konkretniej u dołu brzucha, mam zawroty głowy, lekkie nudności, podwyższoną temperaturę ciała. Kochałam się z moim chłopakiem ponad 2-3 tygodnie temu, jak się okazało, miałam wtedy dni płodne.

Niedawno dostałam miesiączkę, ale wyczytałam też, że wiele kobiet po zapłodnieniu ma krwawienia i nie jestem pewna, czy aby na pewno ja dostałam miesiączkę, czy są to krwawienia po zapłodnieniu?
Jaka jest szansa, że zaszłam w ciążę?
Proszę o szybką odpowiedź.
Dziękuję!

Witam serdecznie,
zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Dlatego trudno określić, czy krwawienie, które u Pani wystąpiło było miesiączką.
Proponuję wykonanie testu ciążowego. Objawy, które się u Pani pojawiły, mogą być związane z ciążą.
Pozdrawiam