Ciąża czy zwariowałam?

Witam!
Wiem, że pełno jest tego typu pytań, ale jednak napiszę. Dostałam okres i był to normalny okres, trochę po terminie, bo z tygodniowym opóźnieniem. Miesiąc temu kochałam się z chłopakiem w dni płodne bez żadnego zabezpieczenia.
Od kilku dni jest mi niedobrze i okropnie swędzą mnie piersi, co jest nie do zniesienia i trochę pobolewa mnie brzuch, a już jestem po okresie. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Test ten jednak mnie nie przekonuje, bo pół roku temu przy negatywnym teście okazało się, że jestem w ciąży, tyle że poroniłam.

I co mam myśleć?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas okresu. Trudno określić czy dolegliwości, które się u Pani pojawiły są związane z ciążą czy też mają inne podłoże. Aby rozwiać wątpliwości proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam