Brązowe plamy na rękach, brzuchu i plecach

Mam brozowe plamy na. Rekach brzuchu plecach jest ich coraz wiecej najbarziej widoczne jak sie zoce zaczynajom swedziec co z tym zrobic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.