Brązowe plamy na stopach i dłoniach

Witam, jakiś czas temu zauważyłam brązową plamę na Paluchu u stopy ale zignorowałam to przedwczoraj jednak pojawiło się więcej tych plam na stopie jakby ktoś rozlał brązową farbę od palców do kostki dziś jednak mam to samo na dłoniach nie wiem co robić? Dodam że na stopie 3 plamki są czerwone lekko dookoła

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez obejrzenia zmian. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.