Zmiany ropne na stopach i dłoniach

Witam od 2 miesiecy borykam sie z dziwnymi placami ropnymi na stopie i dloniach po przekluciu leci ropa mam okropne rany i schodzi mi skora wlasnie te buale place z ropa znajduja sie pod schodzaca skora dostalam masc ale nic niepomaga krosty pekaja skora mi schodzi niemoge chodzic prosze o pomoc codziennie sa nowe te place ale tylko w tych samych miejscach

Magdalena StusiĹska

Jeżeli zapisana przez lekarza maść nie pomogła należy się ponownie skonsultować z lekarzem- być moze wymagane będzie wizyta u dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.