Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany ropne na stopach i dłoniach

Witam od 2 miesiecy borykam sie z dziwnymi placami ropnymi na stopie i dloniach po przekluciu leci ropa mam okropne rany i schodzi mi skora wlasnie te buale place z ropa znajduja sie pod schodzaca skora dostalam masc ale nic niepomaga krosty pekaja skora mi schodzi niemoge chodzic prosze o pomoc codziennie sa nowe te place ale tylko w tych samych miejscach
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku różowatego

Trądzik objawia się nie tylko nieestetycznymi krostkami. Może również przybierać postać czerwonych plam. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Jeżeli zapisana przez lekarza maść nie pomogła należy się ponownie skonsultować z lekarzem- być moze wymagane będzie wizyta u dermatologa.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy