Brązowe upławy po łyżeczkowaniu macicy

Witam. 2.10 przeszłam zabieg łyżeczkowania macicy (w 12 tyg okazało się, że ciąża obumarła w 10 tyg). Po zabiegu krwawienie pojawiło się po 5 dniach i utrzymywało się kilka godzin, w 14 dniu po zabiegu pojawiły się brązowe upławy, śluz, które utrzymują się do dziś (16 dzień po zabiegu). Nie wiem czy to normalne? Przypomina mi to bardzo słabą miesiączkę tylko kolor się nie zgadza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.