Brązowe upławy po zakończeniu miesiączkowania

w wieku 45 lat miałam badanie histopatologiczne wynik -hyperplasia endometriisimplex,sine atypia nie pamiętam nazwy leku ale onkolog wypisała zastrzyki dwa lata był spokój przestałam miesiączkować było sprawdzane i było ok a teraz pojawiły się ciemno brązowe upławy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ciemnobrązowy kolor upławów świadczy o podbarwieniu krwią. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.