Brązowe upławy z krwią po zażyciu Escapelle a prawdopodobieństwo ciąży

Witam! Ostatni okres miałam 11.12, mam 26 dniowe cykle. 18.11 zszuneła się nam prezerwatywa, zorientowaliśmy się bardzo szybko, nie doszło do wytrysku wewnątrz. Godzine wcześniej kochaliśmy się i doszło do wytrysku, ale w prezerwatywę. Escapelle przyjełam po 23h. Dzień po tabletce dostałam biegunki, byłam bardzo senna. Później zaczełam mieć twarde podbrzusze, kłucie jajników, wzdęcia. Dziś mam duże ilości brązowych upławów z krwią. Czy mogłam zajść w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Jest to niezwykle mało prawdopodobne ponieważ właściwie z zaleceniami stosowania, zastosowała Pani escapelle.