Twarde piersi, brązowe upławy a ryzyko ciąży

ostatni okres miałam 11.12, seks był 18.12 cykle po 26 dni. Za pierwszym razem wszystko było ok, chwile pozniej prezerwatywa się zsuneła. Zorientowaliśmy się bardzo szybko, nie doszło do wytrysku wewnątrz. Wziełam escapelle po 23h. Miałam bóle podbrzusza, twardy i wzdęty brzuch, kłucie jajników. Brązowe upławy 24.12 przeszły w krwawienie do 27.12. Teraz mam sporadyczny kłujący ból, twarde piersi i napiete podbrzusze. Czy mimo escapelle mogłam zajść w ciąże?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test.