Twarde i powiększone podbrzusze a możliwość ciąży

Współżyłam z partnerem w dni niepłodne z prezerwatywą. Od tego czasu minął ponad miesiąc. Miałam już trzy "okresy", których nie jestem pewna (były inne niż zazwyczaj; krótsze, z dużymi skrzepami i plamieniami). Powiększyło mi się podbrzusze, jest dziwnie twarde (inne niż przy wzdęciu). Zrobiłam dwa testy ciążowe - oba negatywne. Co może być przyczyną lekko twardego i powiększonego podbrzusza? Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej bardzo niskie. Aby określić przyczynę należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa.