Powiększone podbrzusze i zaparcia

mój problem polega na tym ze sporo powiększył mi się brzuch a raczej podbrzusze . gdy siade robia się okropne trzy zwaly . zawsze miałam plaski brzuch i nie wiem czemu tak teraz jest . Obawialam się ze to ciaza ale zrobialm trzy testy i wszystkie mialy wynik negatywny .Gdy uciskam brzuch wydaje mi się ze czuje cos twardszego po prawej stronie < nizej > . pojawiają się zaparcia . naprawdę martwi mnie po powiększone podbrzusze , nie wiem czy to macica czy co ? proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy były wykonane zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dla pacjenta do z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Opisane dolegliwości najprawdopodobniej są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.