Powiększony brzuch a 5 negatywnych testów ciążowych
znacznie powiekszony brzuch od samego dolu i powieksza sie caly czas , odbijanie , gazy . stolec oddaje do 3 razy w tyg i to z trudem a wczesniej byl codziennie. CZY TO CIAZA ? choc 5 testow negatywnych , usg podbrzusza 9tyg po stosunku i ginelogog nie widzial zmian , NIE ZAUWAZYL ? okres mialam . dodam ze po prawej stronie na wyczuwam cos twardszego . CO MI JEST CIAZA ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć ciążę jako przyczynę występujących dolegliwości. Opis wskazuje na nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.