Powiększenie brzucha, negatywne testy ciążowe a prawdopodobieństwo ciąży

czy to mozliwe ze ginekolog nie zauwazyl ciazy ? bylam u niego 9tyg po stosunku to jakby 6-7tydz ciazy.2tyg po stosunku w planowanym terminie dostalam dziwnego okresu bo ciemny i skapy, kolejne dwa byly w miare normalne.tydzien po pierwszym okeresie a 3tyg po stosunku zrobilam pierwszy test i negatywny,kojelne 4robilam kazdy z tygodniowym odstepem i wszytskie nagatywne. Znacznie powiekszyl mi sie brzuch od samego dolu i z trudem oddaje kał , odbija mi sie.brzuch wyglada na ciazowy CZY TO CIAZA ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wynika, że raczej nie jest to ciąża i należy szukać innych przyczyn Pani dolegliwości. Prosze zgłosić się do lekarza.