Powiększenie brzucha a negatywne wyniki testów ciążowych i USG

pomocy ! znacznie powiekszyl mi sie brzuch od samego dolu i zaokrąglił . zrobilam 5 testów kazdy z tygodniowym odstepem czasu i wszytskie negatywne , pierwszy zrobilam 3 tygodnie po stosunku , a dwa po okresie/plamieniu . bylam takze u ginekologa 9 tyygodni po stosunku , zrobil mi usg i stwierdzil ze trzon macicy i jajniki sa ok i nie nie ma ciazy .to w takim razie od czego tak mi sie powieksza brzuch i wyglada jak ciazowy ?waga jest bezz zmian . dodam ze odtatnio zylam w duzym stresie.ciaza ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie wyników wykonanych badań można wykluczyć ciążę. Powiększenie obwodu brzucha może być spowodowane niewłaściwą dietą czy nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wdrożenia diagnostyki przyczyny dolegliwości.