Po czym rozpoznać ciążę urojoną?

czy mozliwe ze to ciaza urojona czy prawdziwa ?powiekszyl mi sie brzuch znacznie a najbardzije na dole.od pepka do samego dolu,jakby rozpulchniona macica czy cos.zrobilam 5 testow ciazowych kazdy z tygodniowym odstepem czasu i wszytskie negatywne.bylam u ginekologa 9 tygodni po stosunku ,a 7 po okresie/plamieniiu ,ale stwierdzi ze wszytsko jest dobrze,ze nie ma ciazy.a brzuch sie powieksza ,skoro to nie ciaza to co? czy mozliwe zeby lekarz nie wykryl ciazy ? mialam usg brzuszne .waga bez zmian

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na postawie wykonanych badań z pewnością można wykluczyć ciążę jako przyczynę występujących dolegliwości. Powiększenie obwodu brzucha może być spowodowane niewłaściwą dietą. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.