Czy od jelit powiększa się brzuch?

znacznie powieksza mi sie brzuch, czy to mozliwe ze ginekolog nie zobaczyl ciazy ? bylam u niego 9 tygodni po stosunku i stwierdzil ze trzon macicy jest w porzadku i ze nie ma ciazy . zrobilam 5 testow pierwszy 3 tygodnhie po stosunku . i wszytskie negatywne a kazdy robilam z tygodniowym odstepem czasu . okres mialam a nawet mam teraz i jest on taki jak zawsze . u lekarza rodzinnego bylam i stwierdzil ze to cos z jelitem , ale czy od jelita az tak sie powieksza brzuch ? i sie zaokragla ?ciaza ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zdecydowanie proszę zaufać specjaliście ginekologowi - bez wątpienia nie jest Pani w ciąży!!! A propos powiększenia obwodu brzucha to jak najbardziej może być to skutek schorzeń przewodu pokarmowego!