Negatywny wynik 5 testów ciążowych a prawdopodobieństwo ciąży

czy mozliwa jest ciza ? gdy 5 testow wyszlo negatywnie , pierwszy byl robiony 3 tygonie po stosunku - mialam dziwny pierwszy okres po tym zdarzeniu kolejne testy robione kazdy z tygodniowym odstepem czasu . bylam 9 tygodni po stosunku i ginekologa i robil mi usg podbrzusza powiedzial ze nie ma ciazy NIE ZAUWAZYŁ ? . ookres mialam . Ale znacznie powieksza mi sie brzuch i to od samego dolu i jakby zaokrągla . waga jest bez zmian .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku nie ma możliwości, że jest Pani w ciąży. Miała Pani krwawienie miesiączkowe, a w przypadku ciąży nie ma krwawień miesiączkowych.