Brązowe zabarwienie miesiączki a wynik testu ciążowego

Witam, ostatnią miesiączke mialam 30 grudnia. nastepnej oczekiwalam 29 stycznia ale nie dostalam, az do wczoraj. zrobilam 3 testy ciazowe. 2 wieczorem- wyszly negatywnie i 1 rano- pozytywny. teraz dostalam okres ale jest inny niz wczesniej. jest brazowy i mniej obfity.Nie mialam rzadnych objawow ciazy. bolala mnie tylko glowa, ramiona i kark i bylam senna. Co to może byc?

Magdalena StusiĹska

Być może była Pani w bardzo wczesnej ciąży, która jednak nie mogła dotrzeć do macicy lub prawidłowo się zagnieździć i doszło do naturalnego poronienia. Taka sytuacja zdarza się często przy bardzo wczesnych ciążach. Najlepiej zgłosić się do lekarza ginekologa aby to potwierdzić i sprawdzić czy macica oczyszcza się prawidłowo.