Brązowo-czarne plamienie po porodzie

Witam. Jestem dwa miesiące po porodzie i zaczęłam dziwnie plamić na czarno brązowo. Po 3 tygodniach od urodzenia synka dostałam pierwszego okresu ( nie był tak obfity jak przed ciążą) Dodam, że karmę piersią plus dokarmiam butelką. Poród odbył się bez komplikacji i rodziłam siłami natury. Czym jest spowodowane to plamienie. Błagam o odpowiedz.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Plamienie najprawdopodobniej spowodowane jest wahaniami poziomu hormonów (przysadkowych, jajnikowych, tarczycowych). Aby jednak móc dokładnie wskazać przyczynę plamień niezbędna jest wizyta u ginekologa, który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie.