Brązowy śluz, nadżerka a ciąża

Witam. Jestem w 5 tygodniu ciąży i od czasu do czasu występuje u mnie taki bardzo jasniutki brązowy śluz. Dodam że biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki luteiny i 3 razy dziennie po 1 tabletce duphaston. Zdarza się to również gdy aplikuje sobie tabletkę. Dodam że mam nadrzerke. Czy dzieje się mnie coś niepokojącego

Aleksander Ropielewski

Taki brązowy śluz jest częstym objawem towarzyszącym nadżerkom. Może jednak mieć inne przyczyny związane z ciążą, dlatego nie mogę bez badania powiedzieć co jest jego przyczyną.