Co oznacza brązowy śluz w 7. tygodniu ciąży?

Jestem w 7 tygodniu ciąży.Zauważyłam wczoraj i dziś jednorazowo zabarwiony śluz na brązowo. Co to może oznaczać? Nie mam innych objawów typu bol brzucha itp. Dodam, ze mieszkam w UK, a tutaj nie uznaje się ciąży do 12 tygodnia.

Lek. Michał Lenard

Tak zabarwiony śluz, jak również plamienia mogą występować w pierwszym trymestrze. Nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!