Brązowy śluz podczas oddawania moczu zamiast miesiączki

Od 9 Dni spoznia mi sie okres teraz mam taki brazowy śluz podczas oddawania moczu. Uprawiałam stosunek z chłopakiem 4 stycznia z uzyciem prezerwatywy. Co mi jest czy to ciąża?

Aby wykluczyć ciążę należy wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona wskazana jest wizyta u ginekologa w celu wyjaśnienia przyczyny zaburzeń miesiączkowania.