Brązowy śluz w kale przy zaparciach
Czy brązowy śluz w kale przy zaparciach jest normalny? Mam częste wzdęcia, sytuacja poprawia się kiedy piję len i jem zdrowiej się odżywiam. Morfologia w normie, usg brzucha też. Martwi mnie tylko obecność tego śluzu.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Obecność śluzu jak najbardziej może być konsekwencją zaparć. Jeśli zatem wszystkie wykonane badania są prawidłowe, to nie ma powodów do niepokoju.