Brązowy śluz z pochwy w 6 tygodniu ciąży

Jestem w 6 tyg, ciąży. Kilka dni temu po stosunku miałam plamienie i ból jakby przed okresem. Teraz co jakiś czas wydobywa mi się jakby brązowe małe kuleczki z przezroczystym śluzem. Nadal mam mdłości i wrażliwe piersi. Biorę progesteron, ale strasznie się denerwuję. Myślałam ze plamienia ustaną po kilku dniach, a biorę to już 1,5 tygodnia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być niepokojące. Warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego ciążę, który dokona oceny sytuacji.