Brązowy śluz ze skrzepami krwi a możliwość ciąży

Postanowiłam,że zwrócę się o pomoc bo chyba zwariuję.Dwa dni temu podczas zabawy z chłopakiem postanowiliśmy,że spróbujemy jak to jest.Byłam wtedy dziewicą.Postanowiliśmy że wejdzie we mnie.Włożył pierwszy raz ale po dosłownie 5 sekundach wyjał i zrobił to ponownie ale również po tym czasie wyjął.Postanowiliśmy że lepiej założyć prezerwatywę. Martwię się,że może być w ciąży poprzez wkładanie członka bez zabieczenia.Mam bardzo nieregularne cykle.Wczoraj pojawił się brązowy śluz ze skrzepami krwi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, występujące u Pani objawy nie są objawami ciąży. Istnieje prawdopodobieństwo ciąży, ale test ciążowy powinna wykonać dopiero za około 2 tygodnie. Jeśli objawy nie ustąpią proszę zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam