Brodawka skórna a preparat Scholl

Witam, mam następujące pytanie. Miałem jakiś czas temu małą brodawkę na żołędziu. Udało się ją wymrozić azotem u dermatologa bez problemu. Ale pojawiła mi się kolejna w innym miejscu. Czy popularny preparat na kurzajki i brodawki firmy Scholl skoro działa na podobnej zasadzie co ciekły azot mógłby być rozwiązaniem ?

Przede wszystkim należy dokładnie zdiagnozować przyczynę powstawania brodawek i wykluczyć zakażenie wirusem HPV, który jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nie wolno stosować preparatów na "brodawki" w tak delikatnych miejscach jak żołądź, ponieważ można zrobić sobie krzywdę, doprowadzić do nadżerki lub poważnego stanu zapalnego. Powinien Pan niezwłocznie udać się do specjalisty.