Brodawki w okolicach nasady penisa po depilacji u chłopaka

Dzień dobry, Bardzo proszę o poradę ! Moj chłopak wpadł w panikę, ponieważ po ogoleniu włosów łonowych zauważył kilka dziwnych brodaweczek w okolicach nasady penisa, w kolorze cielistym , troche błyszczące. Bardzo proszę o informacje czy jest to powód do niepokoju, czy jest brodawczak czy zwykle potówki. Dziekuje

Grudki/guzki w tej lokalizacji mogą być również prosakami, brodawkami wirusowymi, włókniakami miękkimi, przerośniętymi gruczołami łojowymi, objawami liszaja płaskiego. Diagnoza jest więc możliwa podczas wizyty u specjalisty. Poza farmakoterapią przy niektórych rozpoznaniach dobre rezultaty uzyskuje się dermatochirurgicznie z zastosowaniem lasera Co2 ablacyjnego Ultra/Long Pulse, kriochirurgią, elektrokoagulacją.