Bromergon, poziom prolaktyny a starania o dziecko

Od ponad roku staramy się z mężem o dziecko. Jednak dzidziusia nie ma.Na podstawie prolaktyny lekarz przepisał mi Bromergon ( 3 x 0,5 tabl.) i Duphaston ( 1 tabl. 16-25 dnia cyklu)Proszę o odpowiedź czy moje wyniki badań są w porządku. Androstendion 2,8 ng/ml S-DHEA 269,3 ng/dl Wit. D 11,3 ng/ml glukoza 83,9 mg/dl profil glukozy po obciążeniu 75g glukozy 1h 88,6 2h 80,8 Insulina 9,8 ulU/ml po 1h 43,6 po 2h 35,3 Hor. anty-Mull. 6,52ng/ml FSH 7,92mlU/ml LH 2,84mlU/ml; Testo. 1,33nmol/L

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można dokładnie się wypowiedzieć. Wyniki glukozy są ok. wynik anty-mull może wsjazywać na zespół policyklicznych jajników. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.