Brunatna wydzielina po miesiączce
witam Mam 40 lat,ostatnio zauwazylam w kilka dni po miesiaczce ,brunatna wydzieline ,a potem jasno krwiste plamienie,trwalo przez 2,5 dnia.bylam, u lekarza i usg:diagnoza :polip i dwa male torbiele na jajnikach, Dostalam luteine 50 pod jezyk, .Pani doktor zlecila mi jeszcze zrobienie testu,ktory po poludniu wychodzi pozytywnie a rano z bardzo cienka ,prawie nie widoczna kreska pozytyw.Czy chormony ,ktore przyjmuje wraz z moim wuiekiem i polipem ,moga dawac falszywe wyniki?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą fałszować wynik testu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.