Brzydki zapach po noszeniu butów

Witam, od pewnego czasu po założeniu jakichkolwiek butów nawet na chwilę i czy to będą klapki czy pantofle moje stopy bardzo brzydko pachną. Staram się nosić obuwie ze skóry naturalnej, ale to nic nie daje. Myję stopy gdy przychodzę z pracy i przed pójściem spać. Nie wiem już czy to może być jakaś bakteria. Jeśli tak to czym ją usunąć?

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej są wyrazem infekcji grzybiczej. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego który wdroży odpowiednie leczenie, gdyż najskuteczniejsze leki na grzybicę stóp dostępne są na receptę.